Je wilt je geloof verdiepen, met ruimte voor alle vragen of twijfels die een mens kan hebben. Sluit dan aan bij Tafelgesprekken en vind anderen die ook zoeken naar geloof anno nu.
Wat kun je verwachten?
Samen met een kleine, diverse groep komen we zeven avonden gezellig bij elkaar. We gaan in ontspannen sfeer met elkaar in gesprek over een thema dat we thuis alvast doornemen. Tijdens deze avonden hebben we diepgaande, open gesprekken over ieders zoektocht naar wat het leven betekenis geeft en hoe het christelijk geloof daar een rol in speelt. We vinden inspiratie voor ons gesprek in een boek, waarvan we telkens een hoofdstuk bespreken. Tegelijkertijd leert de ervaring dat er veel meer dan alleen stukjes uit zo’n boek aan bod komen.
Voor wie?
Iedereen is welkom, ongeacht levensovertuiging en mate van voorkennis. Maar we denken dat de avonden vooral geschikt zijn voor:
* mensen die hun geloof willen verdiepen,
* hun eigen geloof of ongeloof of twijfels willen onderzoeken,
* mensen die zoekende zijn naar een betekenisvol leven,
* die vragen stellen, nieuwsgierig zijn en openstaan voor nieuwe perspectieven
Waar en wanneer?
Er starten mogelijk twee groepen: één op maandag- en één op dinsdagavond, 20:00 tot ca. 21:30. De eerstvolgende data zijn 30 en 31 mei. Geef in je aanmelding je voorkeursavond op. De locatie, meestal bij iemand thuis, wordt z.s.m. na aanmelding bekend gemaakt.
Nieuwsgierig?
Als je vragen hebt over Tafelgesprekken of meer wilt weten over LUX, neem dan contact op met Rik, [email protected]
Of meld je meteen aan door een berichtje te sturen naar [email protected] Aanmelden kan t/m 24 mei.