LUX biedt soulfood op festival Den Haag viert de zomer

LUX biedt soulfood op festival Den Haag viert de zomer.

Deze zomer staat LUX met een heus ‘biechthokje’ op het festival Den Haag viert de zomer.

Wat zijn plekken waar je je hart lucht? En bij wie doe je dat? Stel je voor dat je even anoniem je verhaal kunt delen, hardop een vraag kunt stellen of even een moment neemt om wat te mijmeren of vertragen. We zijn vaak druk en met veel dingen tegelijkertijd bezig en vergeten soms het nut van even stilstaan en peilen wat er in ons innerlijk leeft. Pak daarom een momentje soulfood, voor een goed gesprek, een luisterend oor of jezelf hardop een vraag stellen. 

Je vindt ons op 23 juli, 30 juli en 6 augustus tussen 16.00 en 20.00 op Den Haag viert de zomer, op het terrein van Podium Noord. Check alle info via deze pagina.

Aankomende events

LUX Viering

In onze vieringen is er ruimte om stil te worden, er is live muziek en we denken met elkaar na over een passage uit de bijbel. Dit alles in een ontspannen sfeer, waar je jezelf kunt zijn en anderen en God kunt ontmoeten.
26 maart
11:30
– 12:30 uur

LUX Viering

In onze vieringen is er ruimte om stil te worden, er is live muziek en we denken met elkaar na over een passage uit de bijbel. Dit alles in een ontspannen sfeer, waar je jezelf kunt zijn en anderen en God kunt ontmoeten.
2 april
11:30
– 12:30 uur

Waar ben je thuis? Een ontmoeting met Israel van Dorsten. Hoe laat je jezelf zien?

Een ontmoeting met Israel van Dorsten over hoe je jezelf kunt uiten en laten zien.
13 april
20:00
– 21:30 uur

Steun LUX

LUX is voor een groot deel afhankelijk van giften. Wil jij nieuwe events mogelijk maken en het werk van LUX steunen?

Gerelateerde berichten

Een gesprek over de waarde van je roots met Kiza Magendane en Hizir Cengiz
Een gesprek over de waarde van je roots. Met...
40 dagen bezinnen
Veertig dagen bezinnen in aanloop naar Pasen.
Waar ben je thuis?
Waar ben je thuis? Een serie gesprekken over onze...
Winkelwagen