Vanaf 14/1: burn-outcafé

Hier delen we verhalen en creëren we ontmoetingen. We zijn eerlijk over de muren waar we tegenop gelopen zijn en de worsteling met de ervaringen van opgebrand-zijn.

Welkom in het Burn-outcafé.

Hier delen we verhalen en creëren we ontmoetingen. We zijn eerlijk over de muren waar we tegenop gelopen zijn en de worsteling met de ervaringen van opgebrand-zijn.

Zes woensdagochtenden openen we de deuren van ons burn-outcafé. We luisteren naar de ervaring van iemand die de burn-out uitgekomen is. We horen een aantal reflecties van een professional. We laten woorden bezinken met muziek. We gaan in gesprek of verwerken creatief wat we hebben gehoord.

Niks moet. In de eerste plaats kan en mag je hier gewoon zijn.

Meld je wel even aan, zodat we kunnen zorgen voor een fijne groepsgrootte en warm ontvangst.

Goed om te weten
We geloven in de kracht van ontmoeting en daarom delen we in het burn-outcafé verhalen en ervaringen met elkaar. Juist door dit met elkaar te delen ontdek je dat je er niet alleen voor staat.

Het burn-outcafé is echter géén plek van (medische/psychologische) behandeling of advies. Voor dergelijke vragen wijzen we je graag op de reguliere gezondheidszorg.

Wil je samenkomen met iemand die niet burn-out is, maar dit wel beter wil begrijpen? Welkom!

Praktisch

Data en locatie: 14/1, 28/1, 11/2, 25/2, 11/3 en 25/3, telkens van 10.30-11.30 uur in de Noorderkerk, Schuytstraat 11, Den Haag.

Vragen? Mail naar rik@luxdenhaag.nl

Aankomende events

Tafelgesprekken – deel het leven, je geloof, je vragen

Zoek jij ook naar wat jouw leven betekenis kan geven? Wil je praten over wat jou kracht geeft, waar je mee worstelt? Wil je met anderen leren hoe je nieuwe inzichten en perspectieven kunt krijgen en je leven verdiepen? Schuif dan aan bij Tafelgesprekken; want je bent niet alleen!
19 januari
20:00
– 21:30 uur

LUX Viering

In onze vieringen is er ruimte om stil te worden, er is live muziek en we denken met elkaar na over een passage uit de bijbel. Dit alles in een ontspannen sfeer, waar je jezelf kunt zijn en anderen en God kunt ontmoeten.
25 januari
11:30
– 12:30 uur

The Chosen Connect Youth (15-20 jaar)

Voor 15-20 jarigen. Ontdek de kern van het christelijk geloof.
27 januari
19:30
– 21:00 uur

Burn-outcafé

Welkom in het burn-outcafé. Voor wie opgebrand is en toe is aan verhaal en ontmoeting.
28 januari
10:30
– 11:30 uur

Steun LUX

LUX is voor een groot deel afhankelijk van giften. Wil jij nieuwe events mogelijk maken en het werk van LUX steunen?

Gerelateerde berichten

Vanaf 14/1: burn-outcafé
Hier delen we verhalen en creëren we ontmoetingen. We...
Nieuw! The Chosen Connect Youth
Speciaal voor 15-20-jarigen die zoeken naar geloof en verdieping.
Nieuw in de wereld van het christelijk geloof? En is de kerk een drempel? Dat snappen we best.
We luisteren graag. Stel je vragen. Wees welkom.
Winkelwagen