Wat is jouw weg naar compassie? Doe mee met onze workshop!

In 2022 heeft LUX zeven wegen naar compassie verkend. Dat deden we aan de hand van interviews, muziek en beeldende kunst. Graag willen we deze serie een kleine spin-off geven in de vorm van een ontmoeting met creatieve werkvormen en gesprek. Hoe ziet jouw weg naar compassie er uit? Wat is voor jou richtinggevend?

Voor wie?
Iedereen is welkom. Je zult vooral mensen ontmoeten die samen willen onderzoeken open-minded zijn en zich herkennen in een zoektocht naar een betekenisvol leven.

Hoe, wat & waar?
Lutherse kerk
Lutherse Burgwal 7-9, Den Haag

Kosten
Je kunt je gratis aanmelden, op de avond zelf kun je een gift voor de onkosten doen. 

Aanmelden of vragen
Doe je mee? Welkom! Het is fijn als je je even aanmeldt. Heb je een vraag, stuur dan even een bericht naar Rik Zwalua, rik@luxdenhaag.

Meld je aan via deze link.

Aankomende events

Mythes van deze tijd: Karim Amghar over de multiculturele mythe

Wat zijn de mythes van deze tijd? Met Karim Amghar spreken we over de multiculturele mythe.
10 juli
20:00
– 21:30 uur

LUX Viering

In onze vieringen is er ruimte om stil te worden, er is live muziek en we denken met elkaar na over een passage uit de bijbel. Dit alles in een ontspannen sfeer, waar je jezelf kunt zijn en anderen en God kunt ontmoeten.
13 juli
11:30
– 12:30 uur

LUX Viering

In onze vieringen is er ruimte om stil te worden, er is live muziek en we denken met elkaar na over een passage uit de bijbel. Dit alles in een ontspannen sfeer, waar je jezelf kunt zijn en anderen en God kunt ontmoeten.
20 juli
11:30
– 12:30 uur

Bijbelklas

Nieuwsgierig wat oude bijbelverhalen ons te zeggen kunnen hebben? Ontdek het door een verdiepende kennismaking.
22 juli
20:00
– 21:30 uur

Steun LUX

LUX is voor een groot deel afhankelijk van giften. Wil jij nieuwe events mogelijk maken en het werk van LUX steunen?

Gerelateerde berichten

10/7: Karim Amghar over de multiculturele mythe
Mythes van deze tijd, met Karim Amghar!
1/6: kennismakingslunch LUX Community
Leer ons kennen en wij leren jou graag kennen!
8/5: borrel over geloven en single-zijn
Borrel over geloven en single-zijn
Winkelwagen