25/3 – in gesprek: Ik geloof, denk ik… (?)

Op 25 maart organiseert LUX een open gesprek voor wie zoekt, gevonden heeft of ergens daartussenin.

Wat is geloven eigenlijk? En wanneer doe je dat nu wel, en wanneer (nog) niet? En in hoeverre gaan geloof en twijfel samen?

En moet je een moment van ‘omslag’ hebben, waarop je kunt aanwijzen dat er iets gebeurde waardoor je zeker weet dat God bestaat? Of is geloof juist een traag, organisch proces, waarin zich dingen ontvouwen?

En dan is er nog je omgeving: wat vinden je vrienden, familie of collega’s eigenlijk van jouw zoektocht?

Lees alle info over deze avond hier en meld je aan.

Aankomende events

LUX Viering

In onze vieringen is er ruimte om stil te worden, er is live muziek en we denken met elkaar na over een passage uit de bijbel. Dit alles in een ontspannen sfeer, waar je jezelf kunt zijn en anderen en God kunt ontmoeten.
29 juni
11:30
– 12:30 uur

Summerschool: de Weg volgen

Summerschool De Weg Volgen – hoe kun je Jezus volgen?
1 juli
20:00
– 21:30 uur

LUX Viering

In onze vieringen is er ruimte om stil te worden, er is live muziek en we denken met elkaar na over een passage uit de bijbel. Dit alles in een ontspannen sfeer, waar je jezelf kunt zijn en anderen en God kunt ontmoeten.
6 juli
11:30
– 12:30 uur

Mythes van deze tijd: Karim Amghar over de multiculturele mythe

Wat zijn de mythes van deze tijd? Met Karim Amghar spreken we over de multiculturele mythe.
10 juli
20:00
– 21:30 uur

Steun LUX

LUX is voor een groot deel afhankelijk van giften. Wil jij nieuwe events mogelijk maken en het werk van LUX steunen?

Gerelateerde berichten

8/5: borrel over geloven en single-zijn
Borrel over geloven en single-zijn
22/5: Kees van Ekris over de magie van het geloof
Kees van Ekris over de magie van het geloof.
Vier Pasen met LUX!
Je bent welkom bij: De Haagse Passievoorstelling op donderdag...
Winkelwagen