8 mei
20:00 –
22:00 uur

Ik geloof, en ben single – borrel!

Een borrel en open gesprek voor single zijn en geloven.

Praktische info

Datum:
8 mei 2025
Tijd:
20:00 –
22:00 uur
Locatie:

Café de Prael
Esperantoplein 20
Den Haag

Over dit event

Ik geloof, en ben single. Een open gesprek over geloven en single-zijn

De kerk als happy family. Mooi plaatje natuurlijk, maar het lijkt ook vaak het ideaalplaatje te zijn: een kerk met stellen (met nu of later kinderen). Aan de kerk kleeft het beeld van een familieclub.

Als single kan je het gevoel hebben dat je er ook in de kerk alleen staat. En dat is iets wat we bij LUX geen goed idee vinden. Bij LUX komen veel singles en streven we er naar om een Single Friendly kerk te zijn, omdat we geloven dat de kerk ruimte biedt aan iedereen en dat singles onze kerk juist ontzettend veel geven.

Daarom organiseren we een borrel voor singles. Misschien kom je al een tijdje bij LUX, misschien heb je stap over de kerkdrempel nog niet eerder durven zetten (misschien wel vanwege dat stelletjesimago). Hoe dan ook, je bent welkom!

Opzet
We gaan in drie rondes met elkaar in gesprek. We delen daarin hoe geloof en single-zijn voor jou wel of niet aan elkaar raken. Daarna delen we hoe de kerk een warme, veilige plek kan zijn voor singles. Vervolgens praten we door over wat er eerder die avond ter sprake is gekomen of juist is blijven liggen. Kortom, een avond met open karakter, waar we de inhoud en persoonlijke ontmoeting opzoeken.

Doe je mee?
Fijn als je je even aanmeldt, dat helpt ons om te weten met hoeveel we ongeveer zijn deze avond.

We zien je graag op 8 mei, vanaf 20.00 uur in café De Prael, Esperantoplein 20, Den Haag. Eerste rondje van ons, overige drankjes op eigen rekening.

Aankomende events

Stiltewandeling

Tijdens een stiltewandeling stap je even uit de drukte. In de vroege ochtend lopen we samen door het duinlandschap. Geen woorden, geen verplichtingen – alleen de natuur, je adem en je eigen gedachten.
18 oktober
08:30
– 09:45 uur

LUX Viering

In onze vieringen is er ruimte om stil te worden, er is live muziek en we denken met elkaar na over een passage uit de bijbel. Dit alles in een ontspannen sfeer, waar je jezelf kunt zijn en anderen en God kunt ontmoeten.
19 oktober
11:30
– 12:30 uur

Levenslessen van Jezus

Ontdek de levenslessen van Jezus en de betekenis daarvan voor jou.
23 oktober
20:00
– 21:30 uur

LUX Viering

In onze vieringen is er ruimte om stil te worden, er is live muziek en we denken met elkaar na over een passage uit de bijbel. Dit alles in een ontspannen sfeer, waar je jezelf kunt zijn en anderen en God kunt ontmoeten.
26 oktober
11:30
– 12:30 uur

Steun LUX

LUX is voor een groot deel afhankelijk van giften. Wil jij nieuwe events mogelijk maken en het werk van LUX steunen?

Het laatste nieuws van LUX

5/11: In gesprek met Jan de Beer over genade, toeslagenaffaire en meer
Deze avond gaan we in gesprek met Jan de...
2/11: kennismakingslunch LUX Community
Leer ons kennen en wij leren jou graag kennen!
Vanaf 23/10 – cursus over levenslessen van Jezus
Doe mee met de cursus over levenslessen van Jezus
Winkelwagen